Profesjonalne usługi informatyczne w Krakowie

 

Oto obsługa IT firm na miarę XXI wieku! Mamy zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkowy serwis komputerowy, którego specjalnością są usługi informatyczne w Krakowie. Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży i dzięki temu udało nam się wypracować rozpoznawalną i sprawdzoną markę, którą doceniają rzesze zadowolonych klientów. Naszym priorytetem jest Państwa satysfakcja z jakości wykonanych przez nas zleceń, dlatego do każdej realizacji podchodzimy z dużym zaangażowaniem, a do pracy przykładamy się najlepiej, jak tylko potrafimy. Naszą mocną stroną jest to, że każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – warto nam zaufać.

 

Nasze profesjonalne usługi DPC Serwis skierowane są dla mniejszych i większych firm. Wszystkim klientom gwarantujemy kompleksowe wsparcie wraz z obsługą informatyczną na najwyższym poziomie. Kompleksowo usuwamy problemy techniczne, prezentujemy najskuteczniejsze wskazówki w celu samodzielnego przeprowadzenia aktualizacji oprogramowania w Państwa firmie. Naszą ofertę adresujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i firm z Krakowa i okolic. Oto usługi informatyczne, na jakie Państwo czekali!

 

 

Usługi informatyczne w mieście Kraków to pakiet korzyści

 

Nasz serwis komputerów jest otwarty dla Państwa od poniedziałku do piątku. W siedzibie klienta

przeprowadzimy wnikliwy audyt Państwa sprzętu komputerowego i scharakteryzujemy potencjalne

problemy. Serwis komputerowy to jedna z całego szeregu oferowanych przez DPC Serwis usług. Z

przyjemnością podpowiemy Państwu, w jaki sposób najlepiej zmodernizować lub udoskonalić Państwa firmę poprzez nowoczesne rozwiązania informatyczne. Jesteśmy otwarci na możliwość konsultacji w celu dobrania odpowiednich narzędzi, które będą dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta w celu trafnego skonfigurowania Państwa urządzenia.

 

Nasze usługi informatyczne w Krakowie obejmują między innymi:

– analizę bezpieczeństwa i doradztwo w zakresie bezpieczeństwa sprzętu i danych;

– doradztwo w zakresie sprzętu i oprogramowania;

– diagnostykę i naprawę problemów sprzętu komputerowego i oprogramowania oraz sieci;

– instalację oraz konfigurację urządzeń sieciowych i peryferyjnych, sprzętu komputerowego oraz oprogramowania (systemy operacyjne, aplikacje);

– konfigurację połączenia z internetem, DNS oraz VPN;

– pomoc ą diagnostykę i pomoc przez telefon, e-mail lub poprzez połączenie zdalne;

– szkolenie pracowników oraz porady informatyczne;

– kompleksową budowę i modernizację serwerowni;

– tworzenie stron internetowych.