Profesjonalny outsourcing IT, czyli obsługa informatyczna firmKraków

 

Szanowni Państwo,

przedstawiamy Państwu nasz kompleksowy serwis komputerowy, który oferuje także profesjonalne wsparcie w doborze sprzętu komputerowego. W naszej ofercie znajduje się też fachowa opieka informatyczna. Kraków to obszar naszej działalności, a nasza firma nie ma sobie równych na tutejszym rynku! Naszą mocną stroną bez cienia wątpliwości jest nasz specjalistyczny zespół. Nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy wykonają dla Państwa każde zlecenie. Tym, co stanowi filar naszej działalności, jest naprawa komputerów, ale oprócz tego DPC Serwis oferuje Państwu szeroki wybór czynności w zakresie weryfikacji, naprawy, instalacji, montażu i zaoferowania poszczególnych elementów sprzętu komputerowego.

 

Outsourcing IT w Krakowie to nasza specjalność. To usługa dla firm, która stanowi mocny atut w profilu całej naszej działalności serwisowej. Naszą niekwestionowaną zaletą jest też niemałe doświadczenie w branży komputerowej. Jak nikt inny znamy się na serwerach, oprogramowaniu oraz  sieciach komputerowych. W ramach tej usługi zajmujemy się dla Państwa profesjonalną i kompleksową obsługą informatyczną mniejszych i większych firm.

 

 

Opieka informatyczna w mieście Kraków to wiele zalet dla Twojej firmy

Nasz serwis gwarantuje szybką pomoc w nagłych sytuacjach awaryjnych, co znacznie usprawni funkcjonowanie Państwa firmy. W dzisiejszych czasach prowadzenie własnej działalności opiera się głównie na profesjonalnych rozwiązaniach informatycznych, dlatego warto zdać się na fachowców! Dziś niemal każdy korzysta z komputera i nie rozstaje się z telefonem. Wszyscy komunikujemy się za pomocą poczty elektronicznej, wysyłamy ważne, zawodowe wiadomości i przechowujemy wszelkie dane w chmurach lub lokalnych serwerach. Właśnie dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo swoje i swojej firmy, wybierając nasz Outsourcing IT w Krakowie. Zapewniamy Państwu skutecznie przewidywanie i zapobieganie awariom dzięki naszemu stałemu monitoringowi, a także fachowe wsparcie naszych najlepszych specjalistów. Ponadto naszą mocną stroną jest atrakcyjny pakiet cenowy – na rynku wyróżnia nas stały i niższy koszt usług.

 

Nasza obsługa informatyczna na najwyższym poziomie zapewni Państwu wszystkie wymagania techniczne i prawne. Gwarantujemy natychmiastowe i skuteczne rozwiązywanie bieżących problemów Państwa pracowników w firmie oraz zapewniamy niezbędne dla rozwoju firmy stabilne i ciągłe działanie systemów informatycznych. Na Państwa potrzeby dostarczamy komputery, serwery oraz oprogramowanie, a także udostępniamy miejsce i rozwiązania w chmurze. Wszystko to po to, aby byli Państwo usatysfakcjonowani jakością naszych usług!

 

Moc zysków, czyli outsourcing IT – obsługa informatyczna firm – Kraków

Nasza oferta dedykowana jest wszystkim typom firm. Obsługa informatyczna firm w Krakowie w naszym wykonaniu polega też na tym, że udostępniamy serwer pocztowy, hosting na stronę internetową oraz chmurę do wymiany plików oraz kopii zapasowych. W naszej ofercie znajdują się między innymi pomoc techniczna, którą realizujemy na miejscu u klienta lub zdalnie; archiwizacja danych (tak zwany backup) u klienta lub w naszej serwerowni; wdrożenia polityki bezpieczeństwa; sprzęt zastępczy podczas naprawy komputerów czy administracja serwerami Microsoft Windows Server oraz Linux.

 

Co mogą Państwo zyskać, wybierając naszą opiekę informatyczną w Krakowie? Moc korzyści! Przede wszystkim znaczące obniżenie i odczuwalne ustabilizowanie wysokich kosztów utrzymania sprzętu informatycznego. Dzięki nam będą Państwo w kontakcie z najlepszymi specjalistami z zakresu opieki informatycznej, co pozwoli wdrożyć wczesne przeciwdziałanie wszelkim awariom i poskutkuje owocną, bo szybką reakcją w przypadku tejże. W naszej ofercie znajduje się stały monitoring najważniejszych serwerów w Państwa sieci, dzięki czemu będą się Państwo czuli bezpiecznie. To jednak nie wszystko! Zapewniamy szybką pomoc Państwa pracownikom na wypadek codziennych problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem, które mogą się pojawić.