Fachowa naprawa komputerów w Krakowie

W DPC Serwis zajmujemy się naprawą komputerów stacjonarnych i przenośnych  niezależnie od marki i modelu. Naprawa komputerów w Krakowie to nasza specjalność i nasza pasja. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w serwisie sprzętu komputerowego. Uważamy, że najważniejsza jest prawidłowa diagnoza – poza tym nie ma rzeczy niemożliwych! Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą serwisową. Gwarantujemy Państwu profesjonalne doradztwo, kompleksową pomoc w określeniu wymagań, zainstalowanie okablowania wraz z konfiguracją urządzeń aktywnych oraz fachowy serwis techniczny i kompleksowe zarządzanie siecią.

 

Co jeszcze znajdą Państwo w naszej ofercie? Naprawiamy układy zasilania, wymieniamy gniazda zasilania, a także matryce i zawiasy. Ponadto czyścimy laptopy po zalaniu, zajmujemy się też czyszczeniem i konserwacją układów chłodzenia. Serwisujemy komputery stacjonarne PC, naprawiamy dyski, płyty główne, karty graficzne, wymieniamy podzespoły.  Pracujemy także nad aplikacjami komputerowymi i programami, instalujemy, naprawiamy, reinstalujemy systemy operacyjne Windows, konfigurujemy oraz optymalizujemy system operacyjny, instalujemy też dowolne oprogramowania, sterowniki czy antywirusy. Profesjonalna naprawa komputerów w Krakowie nazywa się DPC Serwis!

 

Naprawa komputerów w mieście Kraków – co warto wiedzieć?

 

Kiedy warto oddać komputer do czyszczenia i konserwacji? Tym, co powinno zwrócić Państwa uwagę, jest głośniejsza praca komputera (wiatraczek pracuje przez cały czas i jest dobrze słyszalny) oraz mocne nagrzewanie się obudowy. To pierwsze sygnały wskazujące na nieprawidłowo funkcjonujący układ chłodzenia. Do nich często dochodzą problemy z korzystaniem z komputera – częste resety, zawieszanie się w trakcie pracy, skrócenie czasu pracy baterii oraz błędy zapisu danych na dysku lub innych nośnikach. Jeżeli którakolwiek z tych sytuacji przydarzyła się Państwu w przeciągu ostatnich miesięcy, to znak, że należy go oddać do konserwacji i czyszczenia.

 

Nasze doświadczenie nauczyło nas, że dokładne czyszczenie komputerów działa jak kompleksowy system naprawczy. W końcu przez cały okres użytkowania do wnętrza laptopa dostają się drobne pyłki, kurz i zabrudzenia, które gromadzą się we wnętrzu, zakłócając obieg powietrza i powodując problemy z komputerem. Czyszczenie laptopa w naszym wykonaniu obejmuje zazwyczaj rozkręcenie obudowy, usunięcie brudu z układu chłodzenia (oczyszczenie wentylatora płyty głównej, procesora i ew. karty graficznej) oraz wyczyszczenie poszczególnych komponentów i klawiatury (zgromadzone w niej zanieczyszczenia mogą wpływać na płynność pracy klawiszy). W serwisie wymieniona zostaje również pasta termoprzewodząca z procesora (zużywa się ona w miarę upływu czasu, a jej odpowiednia ilość wpływa na dobre chłodzenie procesora) oraz – jeżeli będzie to konieczne – taśmy. Wyczyszczony laptop będzie pracował stabilniej i ciszej, zapewniając wszystkim podzespołom optymalną temperaturę do działania. DPC Serwis! – najlepsza naprawa komputerów w Krakowie!