Profesjonalna budowa stron internetowych w Krakowie

 

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że ciekawe strony internetowe to podstawa, dzięki której Państwa firma odniesie sukces swojej branży! Nowoczesny wygląd i funkcjonalność strony WWW (zapewni Państwa klientom wygodną obsługę i wzmożone zainteresowanie ofertą firmy. Zatrzyma ich również na przyciągającej oko stronie internetowej na dłuższy czas i zachęci w przyszłości do jej ponownego odwiedzenia, a Państwo między wierszami będą mogli przekazać klientom informacje do rozważenia i zachęcić do skorzystania z oferty firmy. To potężne narzędzie marketingowe, z którego warto skorzystać, aby wzmocnić profil przedsiębiorstwa na rynku. Co więcej – w XXI wieku to wręcz konieczność!

 

Budowa stron internetowych nie ma dla nas tajemnic! Jako DPC Serwis krok po kroku tworzymy dla Państwa profesjonalne strony internetowe. W naszej ofercie znajdują się:

– analiza przedmiotu działalności gospodarczej oraz głównego otoczenia klienta;

– ustalenie zawartości merytorycznej strony internetowej oraz sposobu jej wykonania;

– stworzenia projektu graficznego witryny, który jest przekazywany do akceptacji klientowi;

– realizacja zaakceptowanego projektu, optymalizacja kodu, wzbogacenia strony o elementy interaktywne;

– wspólne testowanie gotowej strony internetowej, a także ostatecznych poprawek;

–finalizacja działań i umieszczenia witryny na serwerze.

 

Strony WWW na najwyższym poziomie – Kraków

Strony WWW na najwyższym poziomie w Krakowie to DPC Serwis! Zanim przejdziemy do tworzenia strony internetowej, należy wybrać odpowiednią domenę (nazwę strony internetowej). Najlepiej, aby nazwa domeny odpowiadała nazwie firmy i miała końcówkę .pl. Niestety, bardzo często domeny są już zajęte i trzeba znaleźć alternatywę. Dlatego należy sprawdzić inne końcówki, np. .eu, .com, com.pl i tym podobne. Warto też sprawdzić domeny mające w nazwie rodzaj prowadzonej działalności czy słowo kluczowe. Wraz z domeną zakupić należy hosting, czyli miejsce na serwerze na tworzoną stronę WWW. Bez hostingu nie da się zamieścić witryny WWW w sieci.

 

Bardzo popularne wśród operatorów jest oferowanie domeny czy hostingu w ofertach promocyjnych np. kilka złotych za rok. Najważniejsza jest cena za przedłużenie domeny i hostingu za kolejne lata, a ta informacja jest bardzo często ukryta gdzieś „głęboko” w regulaminie. W efekcie rok później okazuje się, że opłaty za przedłużenie będą wynosić kilkaset złotych za rok, a my się na to zgodziliśmy, akceptując regulamin. Budowa stron internetowych w Krakowie w naszym wykonaniu nie wiąże się z takimi haczykami. Cena za stworzenie przez nas strony internetowej zawiera pomoc w wyborze odpowiedniej domeny i hostingu w dobrej cenie, aby w przyszłości nie ponosili Państwo niepotrzebnie wysokich kosztów. Zajmujemy się wszystkim.

 

Budowa stron internetowych w mieście Kraków to pakiet korzyści i gwarancja jakości

Wykonane przez nas strony internetowe nie pozostają bez opieki – oferujemy aktualizację treści, a także zmiany wizualne. To nasza mocna strona, która wyróżnia nas na tle innych firm działających w Krakowie. Ponadto do budowy strony internetowej wykorzystujemy materiały otrzymane od klienta, a także zdjęcia, elementy graficzne i tym podobne, zakupione w tak zwanych bankach zdjęć i agencjach graficznych, dzięki czemu są one całkowicie sprawdzone i bezpieczne. Właśnie dlatego naprawdę warto nam zaufać i powierzyć nam swoje strony WWW! Jeżeli mają Państwo pytania – prosimy wypełnić formularz kontaktowy bądź napisać maila. Odpowiemy najszybciej, jak tylko będzie to możliwe.